Вадім

Відгук буде немаленьким)))
В 2010 році одружився. Шлюб по коханню. Кредит, квартира, техніка, дитина і все, що потрібно для чудового життя середньостатистичній людині. Здавалося б, але…
В 2018-2019 році мене попереду чекав нелегкий процес по розірванню шлюбу, поділу сумісного майна та визначенню опіки над дитиною.
З документами, котрі у мене були на руках адвокати казали, що справу не виграти і шанс 1/1000000. Тобто не вірив ніхто. Льошу порадив кум, котрий знає його з дитинства. І так вийшло, що я став у Льоші першим офіційним клієнтом. Послухавши мою історію він сказав: “дааа, справа не легка, але якщо все правда, що ти сказав – порвемо їх, як тузік грєлку”. І тут з’явився промінь надії. Чесне слово))) Мене аж попустило після 3 місяців нервів)))

Так от: мали ми квартиру в новострої, придбану під час шлюбу. Здавалося б, що одне-два засідання, поділили все пополам і розбіглися хто куди. Як виявилось, що квартири я не мав і вона подарована тещею моїй дружині (типу на весілля). Кредити… А кредити, котрі ми віддавали з дружиною – на дружині, на тещі, на тесті. Тобто на всих, але не на мені. І брався кредит дружиною (зі слів) на ремонт. Тобто доказів на папері немає… Окрім одного. Депозити у нас були сімейні і вони були на мені)))

І тут Льоша вирішив зіграти партію в шахмати з нашими опонентами, щоб вони самі викинули потрібні нам докази.

Йшло все довго, ми чекали проколів, засідання тягнулися, ловили їх на брехні, знову і знову…
Чесно скажу, що я пропонував Олексію також прибрехати, щоб перетягнути ситуацію на нашу користь. Льоша казав: “Ні, правда завжди краще”.

Підозрюю, що у них не витримали нерви від такої гри)))
В підсумку мирова, котра влаштувала дружину із сином та мене.

Справа була дуже нервовою і тяжкою, але дякуючи Льоші, його порадам та його витримкі – вона пройшла набагато легше!

Я дуже вдячний, що мені зустрівся такий чудовий адвокат, хороша і порядна людина в одному лиці!

Льоша велике дякую! Нехай вдячні клієнти в чергу стають! Ты Красавчик! великої літери.

Залишити відгук

Введіть ім'я

Введіть відгук