Перелік заборонених для розміщення товарів та послуг

2015-01-25-17-06 | Загальна інформація |

 Ознайомтеся, будь ласка, з переліком товарів і послуг, які не допускаються до публікації на Cайті.

        Оголошення, в яких знаходиться інформація про товари/послугах з цього списку, видаляються модератором без права відновлення.
Якщо оголошення містить інформацію про товари/послуги, заборонені законодавством, обліковий запис користувача може бути заблокований без попереднього попередження.
1. Продаж товарів і надання послуг, заборонених чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу і/або вилучені з цивільного обігу.
2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, по яким на адресу Адміністрації був спрямований офіційний запит від правовласника ТМ.
3. Будь-яка зброя (комплектуючі і аксесуари до нього), окрім антикварного. Якщо ніж не є холодною зброєю, вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС, про те, що цей ніж не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ДСТУ, ТУ і призначення ножа, так, як це описано в сертифікаті.
4. Бойові транспортні засоби.
5. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби таємного отримання інформації (мікронавушники, брєлки-камери, окуляри із вбудованою камерою, часы-камери та подібне); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні сканери та спеціальні технічні засоби).
6. Антирадарів, радари-детектори, рамки-шторки, антипрослуховування, антижучки і подібні технічні пристосування.
7. Засоби активного і пасивного захисту (електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові засоби, сигналізатори, гумові палиці, наручники), спецзасоби, що містять препарати сльозоточивої і подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, використовуються правоохоронними органами.
8. Митний конфискат.
9. Медичні препарати, ветеринарні препарати, будь-які ліки, деякі біологічно активні добавки (ТМ Лида, Дали, Миазоми, Баша; Тонгкат (Tongkat)), стероїди, анаболики, віагра. Якщо ви продаєте БАДы, обов'язково вказуйте в тексті оголошення факт того, що препарат є біологічно активною добавкою.
10. Людські органи, донорські послуги (здам/купівлю кров/сперму і подібне).
11. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.
12. Будь-які отрути, отруюючі речовини.
13. Димові шашки, піротехніка.
14. Наркотичні, психотропні речовини і їх замінники, а також рослини і інгредієнти для їх приготування. Рослини галюциногенів, гриби і отримані з них продукти.
15. Тварини і рослини, занесені в Червону Книгу. Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але включених в Міжнародну Червону книгу, повинно обов'язково містити: правильне і повне найменування тварини, назва розплідника і/або посилання на офіційний сайт розплідника. Без цих даних оголошення не допускається на сайт.
16. Програмне забезпечення.
17. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
18. Контрабандні товари і крадене майно.
19. Транспортні засоби, ті що знаходяться в розшуку; без документів.
20. Державні нагороди (нагороди про вшанування Перемоги у Великій Вітчизняній війні) - як продаж, так і купівля.
21. Віртуальні гроші, інструменти, програми, прилади і їх комплектуючі для заробітку або генерації віртуальних валют.
22. Іноземна валюта і/або інші валютні цінності (за винятком купівлі-продажу для цілей нумізматики).
23. Підробні грошові знаки і підробні знаки поштової оплати.
24. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
25. Діючі (у тому числі із закінченим терміном дії) або такі, що мають силу державні посвідчення особи і документи будь-яких існуючих країн світу (паспорти, id -карты, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії і подібне), а також бланки цих документів.
26. Виготовлення і продаж номерних знаків (стандартних, іменних, елітних і подібне), послуги відмотування пробігу автомобіля.
27. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
28. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи.
29. Спамерские бази, товари і послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці.
30. Бази даних, що містять персональні дані.
31. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
32. Предмети і матеріали, продаж яких порушує авторські і/або суміжні права третіх осіб, права на товарні знаки або патенти.
33. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, зазіхають на честь, гідність і ділову репутацію громадян і юридичних осіб.
34. Алкогольні напої; тютюнові вироби; самогонні апарати; продукцію, що містить етиловий спирт.
35. Продукти харчування із закінченим терміном придатності.
36. Шкури і вироби з шкір, ріг, кінцівки і опудала рідкісних видів тварин, що знаходяться під загрозою зникнення.
37. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, "Кредит за годину. Без запоруки і поручителів").
38. Шахрайство, здирство, прохання або пропозиція матеріальної допомоги і підтримки в якій-небудь формі, у тому числі оголошення "стану спонсором", "шукаю спонсора", "зроблю матеріальну підтримку", "шукаю матеріальну підтримку", "комерція" і подібне.
39. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).
40. Предмети із зображенням нацистської символіки.
41. Ікла моржа, бивні слона і мамонта не у виробі, а також дорогоцінні метали (продаж, купівля), кольорові метали (продаж, купівля) і коштовні камені (продаж, купівля) не у виробі.
42. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (приворот, змови, ворожіння, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, екстрасенси і так далі), а також література з цієї тематики.
43. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги і його опису; або перераховані усі товари, які продаються в цьому магазині, наприклад: "Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски, телевізори і др".).
44. Розміщення оголошень про рекламу оффлайн-магазинов.
45. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь в яких-небудь аукціонах, лотереях і подібне.
46. Анкетні дані або списки адрес електронної пошти.
47. Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції без оригінального програмного забезпечення.
48. Браконьєрські інструменти і устаткування (електровудки і подібне), а також послуги з їх виготовлення.
49. Облікові записи мессенджерів (ICQ, Skype і подібне), адреси електронних скриньок, акаунти соціальних мереж.
50. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.
51. Секс послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, еротичний масаж, боді масаж. А також будь-які товари інтимного (сексуального) призначення.
52. Сумнівні пропозиції роботи, у тому числі в мережі Інтернет без вказівки фізичної адреси і прямих контактів працедавця (робота для усіх, обробка електронної пошти вдома, робота без вкладень і подібне).
53. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделями; пропозиції послуг свингер-клубов; эскорт-послуги; дівчата-перекладачки в шлюбні агентства; збирання ручок вдома;
54. Інформація з пропозицією агентської діяльності (агент Приватбанку), торговельного представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторів, пропозиції заробітку на фондових ринках, діяльності трейдера (Форекс-трейдинг, MMCIS і подібне).
55. Інформація з пропозицією франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу (Avon, Oriflame, Amway і подібні) окрім розділу Бізнес.
56. Нерухомість: пропозиції від так званих "інформаційних" агентств. Зверніть увагу: чітка вказівка інформації про агентство (назва компанії і контактні дані) є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою для користувачів, що представляють агентство нерухомості. Якщо ця інформація не вказана в оголошенні, Ваш обліковий запис може бути заблокований.
57. Пропозиції послуг з працевлаштування, згідно ЗУ "Про зайнятість населення". Допускаються тільки безкоштовні для претендента пропозиції послуг посередників по працевлаштуванню в Україні. Усі пропозиції від посередників по працевлаштуванню за кордоном повинні мати відповідну ліцензію, номер і серія якої вказуються в описі оголошенні.
58. Інформація про різнорідні особисті речі і предмети в одному оголошенні. Некоректно: "Продаю сукню і туфлі", "Продам телевізор і холодильник", "Продаю усе, що на фото" і подібне. Допускається інформація про один предмет в одному окремому оголошенні або декілька предметів в одному оголошенні, коли усі вони продаються комплектом за загальну ціну.
59. Будь-які  оголошення про знайомства, дружбу, легкі стосунки.
60. Б/в спідня білизна (бюстгальтери, труси,  панчохи, колготки).
61. Шпаргалки (годинник-шпаргалки, ручки-шпаргалки і подібне).
62. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.
63. Пропозиції послуг ручного і програмного розміщенні оголошень на будь-яких ресурсах.
64. Товари / послуги, що зазіхають на територіальну цілісність і недоторканість України.

    Також заборонені оголошення, які не мають сенсу або містять наступне, :
1. Будь-які предмети і послуги, не відповідні основам правопорядку і моральності.
2. Пропаганду і/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
3. Еротику, порнографію, в т.ч фото еротичного або порнографічного змісту.
4. Дискримінацію по національному, расовому, релігійному, статевому і іншим ознакам.
5. Ненормативну лексику, а також образливі вислови, в т.ч. расистського і релігійного толку.
6. Опис і/або коментарі відносно будь-яких способів шахрайства і/або здирництва.
7. Інформацію, написану транслітом.
8. Інформацію, написану на будь-якій іноземній мові, окрім української та російської (в окремих випадках англійська мова допускається).
9. Множинні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.