Угода користувача

2015-01-19-21-45 | Загальна інформація |

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) ця Угода є публічним договором, і у разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.
У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижчеприведені терміни мають наступні значення:
        Оферта - публічна пропозиція Виконавця, адресована будь-якій фізичній і/або юридичній особі, укласти з ним Публічну угоду про надання послуг на умовах, що містяться в цій Угоді, включаючи усі його додатки;
    Акцепт - повне прийняття Користувачем умов Угоди;
        Виконавець - адміністрація сайту;
        Сайт - http://ads.kiev.ua/- інтернет-сайт, що адмініструються, і що є комунікаційною платформою для розміщення тимчасових оголошень;
    Користувач - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, що прийняла умови цієї Угоди і користується послугами сайту;
        Товар - будь-який матеріальний і нематеріальний об'єкт;
        Послуга - будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу, який споживається в процесі здійснення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення потреб замовника;
    Обліковий запис/аккаунт - електронний кабінет
Користувача  за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями;
    Реєстрація - прийняття Користувачем оферти на укладення данної Угоди і процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною тільки у разі успішного проходження усіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій.
    Персональні дані - це відомості або
сукупність відомостей про фізичну особу, при допомозі яких цю особу може бути ідентифіковано.
    Якщо Користувач не згоден із  умовами Угоди
повністю або частково, Виконавець просить його покинути
цей сайт. Умови Угоди регулюють використання 
Користувачем послуг Сайту . Використання Послуг
Сайту означає, що Користувач ознайомлений з  
Угодою, розуміє і приймає ЇЇ умови.
    Починаючи використати  будь-який сервіс Сайту, або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач вважається таким,що прийняв умови Угоди в повному об'ємі. У разі незгоди Користувача з будь-якийм з положень Угоди Користувач не має права використати сервіси Сайту.
    Адміністрація пропонує Користувачеві послуги по
використанню Сайту для розміщення інформації про товари (послуги) з метою, подальшої їх купівлі або продажу іншим Користувачам.
    Усі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Адміністрація не є учасником
Угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торгову платформу для розміщення оголошень.

2. РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

    Користувач отримує право розміщення оголошення на Сайті після заповнення спеціальної форми вказавши параметри пропонованих товарів або послуг.
    Користувач також має право зареєструватися на Сайті з метою отримання додаткових сервісів, заповнивши формуляр з вказанням дійсної електронної адреси, до якої має доступ тільки Користувач, вибраного пароля, а також інших даних, необхідних для реєстрації. --------  Після цього Користувач отримує електронний лист з підтвердженням реєстрації, що містить посилання, перехід по якій потрібний для завершення реєстрації.--------------
    Використання можливостей і сервісів Сайту, як зареєстрованими так і незареєстрованими Користувачами означає те, що останній бере на себе зобов'язання наслідувати правила і інструкції по користуванню послугами Сайту.
    Користувач несе відповідальність за усі дії з використанням його електронної адреси і паролю для входу на Сайт. Користувач має право користуватися сервісами Сайтів тільки за допомогою власної електронної адреси і паролю.
    Користувач зобов'язується зберігати конфіденційність паролю і не розкривати його третім особам.
    Користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайт, якщо у нього є причини підозрювати, що його електронну адресу і пароль були розкриті або можуть бути використані третіми особами.
    Користувач, що розміщує оголошення про продаж товарів або послуг на Сайті, зобов'язується розмістити інформацію про них у відповідності з данною Угодою і інструкціями, представленими на Сайті, і надати точну і повну інформацію про товар або послуги і умови їх продажу. Розміщуючи інформацію про товар або послугу, Користувач підтверджує, що він має право продавати цей товар або надавати цю послугу відповідно до вимог законодавства України.
    Користувач гарантує, що пропоновані їм товари/послуги відповідають нормам якості, встановленим законодавством України,і вільні від домагань третіх осіб.
    Користувач гарантує, що пропоновані їм послуги, у випадку якщо надання їх вимагає спеціального дозволу, будуть здійснені відповідно до вимог законодавства України.
    Користувач зобов'язаний ретельно перевірити усю інформацію про товари та послуги, розміщені  на Сайті, і, у разі виявлення невірної інформації, додати необхідні відомості в опис товару або послуги. Якщо неможливо виправити невірну інформацію, анулювати оголошення і повторно розмістити інформацію про товар або послугу.
    Умови доставки повинні включатися в опис товару, а умови надання послуг в опис послуги. Умови продажу товару і надання послуг, викладені Користувачем, не повинні суперечити данній Угоді і чинному законодавству України.
    Користувач зобов'язується не надавати активну підтримку і не поширювати інформацію про послуги, що надаються конкурентами Сайтуа саме но не виключно:
        Інформацію про інші дошки оголошень, торгові майданчики, інтернет-аукціони і/або інтернет-магазини;
        Інтернет-ресурси, що пропонують товари і послуги, заборонені до продажу на Сайті.
    Адміністрація має право перемістити, завершити або продовжити термін демонстрації товару або послуги Користувача з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем Адміністрації. Адміністрація має право припинити демонстрацію оголошення, якщо Користувач зареєстрував товар або послугу, з порушенням умов данної Угоди або чинного законодавства України.
    Користувачеві заборонено:
        Публікувати одинакові оголошення з однієї і тієї ж адреси електронної пошти;
        Публікувати схожі за змістом оголошення, де очевидно, що йдеться про одну і ту ж пропозицію;
        Дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти;
        Публікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення;
        Публікувати оголошення, в заголовку яких містяться знаки пунктуації, що повторюються, і/або небуквені символи;
        Публікувати оголошення, опис і/або заголовок/фотографії яких є незв'язаними, нечитаними;
        Публікувати оголошення з пропозицією декількох товарів і послуг одночасно;
        Вставляти в оголошенні посилання на ресурси, які утримують шкідливі елементи або посилання на головні сторінки сайтів;    
    Розміщувати оголошення про товар або послугу, якщо таке розміщення може привести до порушення чинного законодавства України;
        Оголошення повинні відповідати географічній області і місту, вибраній у відповідних функціональних налаштуваннях Сайту.
        Дозволяється розмістити одне оголошення стосовно одного конкретного предмету, об'єкту майна, вакансії, послуги тощо.
        Оголошення можуть проходити вибіркову пост або премодерацию представниками Адміністрації.
    Забороняється розміщенняи оголошень, що рекламують продаж:
            алкогольних напоїв;
            цигарок та тютюнової продукції;
            наркотиків;
            порнографічних матеріалів або предметів;
            фармакологічних продуктів, медикаментів, наркотичних речовин і прекурсорів;
     вкрадених, отриманих не законним способом товарів;
            предметів, що представляють небезпеку для життя і здоров'я;
            неіснуючих товарів;
            людських органів і органів тварин;
            спеціальних технічних засобів таємного отримання інформації;
            державних нагород; персональних документів, а також бланків цих документів;
    баз даних;
            вогнепальної, холодної, травматичної зброї, а також боєприпасів і комплектуючих до них;
            спеціальних засобів активної оборони, вживаних правоохоронними органами;     іклів моржа, бивнів слона і мамонта не у виробі, а також дорогоцінних металів і коштовних каменів не у виробі;
            рідкісних і заборонених до продажу тварин, будь-яких інших заборонених відповідним законодавством товарів і послуг.
----------------------        З повним списком заборонених на Сайті товарів, послуг і пропозицій можна ознайомитися перейшовши за посиланням: http://ads.kiev.ua/.--------------
    Адміністрація має право видаляти оголошення на вимогу правовласника або компетентних державних органів. Адміністрація також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які на її думку не відповідають принципам і засадам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним і оскарженню не підлягає.
    Адміністрація і модератори Сайту  мають право :
        Вносити в текст оголошення Користувача правки, що стосуються орфографії і пунктуації, що не впливають на загальний зміст оголошення;
        Переносити оголошення в інші рубрики Сайту у разі виявлення відповідної рубрики для їх розміщення;
    Відмовити в публікації оголошень, якщо вони не відповідають тематиці вибраних розділів, або порушують данну Угоду, а також обмежувати кількість оголошень від одного Користувача в цілях зручності користування Сайтом без пояснення причини.
        Не допускається заповнення некоректних характеристик предмету пропозиції в оголошенні. У тому числі вказання ціни, не відповідній фактичній ціні реалізації товару або послуги. Ціна має бути вказана повністю за весь товар або послугу.
        Заголовок оголошення повинен відповідати тексту самого оголошення і не повинен містити контактну або персональну інформацію про Користувача (телефон, електронну адресу, адресу інтернет-ресурсу).
    Фото, що демонструє товар/послугу, пропоновані Користувачем до продажу, повинне відповідати заголовку і тексту оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт. Стокові фото і/або фото, завантажені з мережі Інтернет, заборонені.
        Щоб полегшити взаємодію між Користувачами, Адміністрація може встановлювати обмежений доступ до контактної інформації інших користувачів. Право використання відомостей, наданих іншими Користувачами, обмежується данною Угодою.
    Адміністрація не несе відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, вказаних в описанні оголошень користувачів.
        Предметом оголошень можуть бути товари або послуги, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до чинного законодавства України, а також не суперечить цій Угоді.